Menu
EUR
Aster gemend | Per 8 stuks
€--,-- €--,--
Toevoegen aan winkelwagen
Aster gemend | Per 8 stuks
ME
(0)

Aster gemend | Per 8 stuks

€--,-- €--,-- Incl. btw Excl. btw
Stukprijs: €--,-- Excl. btw / stuk
Op voorraad (125)

Voeg kleur en veelzijdigheid toe aan uw assortiment met de Aster gemend van ME. Deze prachtige kamerplanten, geleverd in sets van 8, zijn perfect voor elke decoratie. Bestel nu! Lees meer.

Binnen 1 - 2 werkdagen verpakt en verzonden.
  • Exclusief en Kwalitatief Assortiment
  • Uitstekende Meertalige Klantenservice
  • Gebruiksvriendelijke Internationale Webshop
  • Snelle en Betrouwbare Levering

Productomschrijving

Aster gemend | Per 8 stuks

De Aster gemend van ME is een veelzijdige en kleurrijke aanvulling op uw assortiment. Deze natuurlijke kamerplanten worden geleverd in een handige besteleenheid van 8 stuks, wat ideaal is voor groothandelaren en zakelijke klanten die op zoek zijn naar hoogwaardige producten voor hun klanten. Met een hoogte van 21-30 centimeter en gemengde kleuren, bieden deze asters een levendige en aantrekkelijke optie voor diverse decoratieve toepassingen.

Waarom zou u kiezen voor de Aster gemend? Deze planten vallen onder de categorieën Groothandel Kamerplanten en Groothandel Planten, waardoor ze perfect zijn voor bedrijven die zich richten op interieurdecoratie en bloemisterij. De natuurlijke materialen en de gemengde kleuren van deze asters zorgen voor een frisse en dynamische uitstraling in elke ruimte. Bovendien garandeert de kwaliteit van het merk ME dat u een product ontvangt dat zowel duurzaam als esthetisch aantrekkelijk is.

Met de Aster gemend kunt u uw klanten een product aanbieden dat niet alleen visueel aantrekkelijk is, maar ook praktisch en veelzijdig. Deze kamerplanten zijn ideaal voor gebruik in bloemstukken, decoraties en als accentstukken in verschillende zakelijke omgevingen. Bestel vandaag nog en voeg deze prachtige asters toe aan uw assortiment om uw klanten te verrassen met kwaliteit en kleur.

Specificaties

EAN Code
6152823473487
SKU
ME-20240815-488

Reviews

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Vragen over dit product?
Of heeft u hulp nodig bij het bestellen? Neem gerust contact op met onze supportafdeling via [email protected] of +31 6 8300 8125. Wij helpen u graag!

Gerelateerde producten

Vragen over dit product?

Recent bekeken

ME Aster gemend | Per 8 stuks
ME
Aster gemend | Per 8 stuks
€--,-- €--,--
Stukprijs: €--,-- / stuk

Specificaties

EAN Code
6152823473487
SKU
ME-20240815-488
0/5
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel ME Aster gemend | Per 8 stuks

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »